top of page

Smart mini RTK - najmniejszy i najlżejszy odbiornik GNSS z IMU

Smart mini RTK to najmniejszy i najlżejszy odbiornik GNSS w Polsce. Jego waga to zaledwie 170 g, przy zachowaniu niewielkich wymiarów: 4x5x12cm.  Pomimo niewielkich gabarytów, odbiornik pozwala na pracę w trybie RTK/RTN z centymetrowymi dokładnościami. Wyposażony jest w płytę główną Unicore, która na 1408 kanałach pozwala na odbiór wszystkich dostępnych obecnie sygnałów satelitarnych, m.in. z konstelacji: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU.

Dzięki wbudowanej jednostce inercyjnej (IMU) odbiornik pozwala na pomiar i tyczenie z odchyloną od pionu tyczką. Współrzędne mierzonych punktów na życzenie użytkownika mogą być automatycznie korygowane do grotu tyczki z wysoką precyzją. Dodatkowo praca z wychyloną tyczką nie wymaga każdorazowej kalibracji.

Dla kogo?

Smart mini RTK to doskonała propozycja dla  we wszelkiego rodzaju pracach GIS. Idealnie sprawdzi się w archeologii, geofizyce, leśnictwie, drogownictwie, budownictwie, branży projektowej oraz w podstawowych pracach geodezyjnych, przy których zbędny jest bardziej zaawansowany i drogi sprzęt.

Smart.png
tyczka_kont.png
1art.jpg
parametry.jpg
kont2.png
Smart.png
k2.jpg
bottom of page