top of page
INFINATE POS.jpg
Plus

RUIDE RNS

Pierwszy tachimetr z systemem Android w Polsce!

chechy_ts.jpg
andr.png

RUIDE RNS to pierwszy w Polsce tachimetr, z systemem operacyjnym ANDROID !! Nowy system operacyjny to nowe możliwości. Nowy wygodniejszy sposób obsługi sprzętu, nowe możliwości wymiany danych, przyjazny interfejs.

Oferuje on dwusekundową dokładność pomiaru kąta oraz bez lustrowy pomiar odległości na dystansie aż do 1500 metrów! Przy użyciu pryzmatu pomiar odległości może odbywać się na dystansie nawet do 5000 m. Tachimetr ten wyposażony jest w dwa kolorowe i dotykowe ekrany oraz obustronne klawiatury, co sprawia, że instrument jest niezwykle wygodny w użyciu.

proc.jpg

RNS wyposażony jest w aż 8-rdzeniowy procesor. Oznacza to, że czip doskonale poradzi sobie z większą liczbą zadań i procesów jednocześnie, co ma znacznie zwłaszcza przy aplikacjach, które działają wielowątkowo. Wewnętrzna pamięć ROM to 32GB oraz 3GB RAM.

proc.png
4G.png

Wewnętrzny modem w standardzie 4G/LTE

Karta SIM teraz również w tachimetrze, gdyż wyposażony on jest w wewnętrzny modem komórkowy w standardzie 4G/LTE. Modem jest również kompatybilny z 3G GPRS/EDGE. Zapewnia to możliwość szybkiej wymiany danych bezpośrednio w terenie,  przez sieć komórkową.

WiFi.png
blue.png

WiFI oraz Bluetooth 4.0

RNS wyposażony jest również w komunikację WiFi oraz Bluetooth. Bezprzewodowa wymiana danych – to już standard.

usbc.png

USB Typ-C OTG

Oprócz bezprzewodowej wymiany danych, RNS daje oczywiście możliwość komunikacji przez port USB, w najnowszym standardzie „Typ-C”.

RNS LOGO GREYBLACK MK2.png

Dostęp do przeglądarki internetowej, również w trakcie pracy w terenie

Dzięki zainstalowanej przeglądarce internetowej, możesz pobierać wszelkie niezbędne dane, bezpośrednio w terenie. Dostęp do różnego rodzaju serwisów geodezyjnych, baz danych geodezyjnych, od teraz jest możliwy bezpośrednio z poziomu tachimetru.

1024px-Internet-web-browser.svg.png

Przenoszenie danych bez kabli

RUIDE RNS to niezwykle wygodna wymiana danych. Aby przenieść dane z lub do komputera czy kontrolera nie potrzebujesz żadnych kabli i sterowników. W trakcie importu tachimetrii do popularnych programów takich jak Winkalk czy C-Geo, możesz zapomnieć o ustawianiu skomplikowanych parametrów transmisji. Wystarczy kilka kliknięć aby po paru sekundach, dane tachimetryczne znalazły się w twoim programie.

RDM DIS.TECH

RNS wyposażony jest w jeszcze bardziej wydajny moduł do pomiaru odległości bez lustra, na dystansie aż do 1500 metrów, w  nawet w 0.3 sekundy i 5 km z użyciem pryzmatu, z dokładnością 2mm+2ppm.

Wielo-osiowy System Kompensacji

W celu kompensacji fizycznej, dwu-osiowy kompensator wykrywa wszelkie drobne ruchy pęcherzyka elektronicznej libelli i dokonuje stosownej kompensacji w osi poziomej i pionowej.
W przypadku kompensacji cyfrowej przyjęto unikalny algorytm eliminujący poziomy błąd kolimacji i błąd indeksu pionowego.

Wytycz cały budynek z jednego stanowiska

bez konieczności

przestawiania instrumentu

Pracując z tachimetrem RUIDE RNS, możesz wytyczyć wszystkie niezbędne elementy budynku oraz przenieść wszystkie osie na ławice, z jednego stanowiska, bez konieczności wielokrotnego przestawiania instrumentu. Dzięki odpowiednim i jednocześnie prostym w użyciu programom, szybko i precyzyjnie odnajdziesz miejsce przecięcia osi ściany z ławicą, nawet gdy nie jest ona równoległa do ściany budynku. Zwiększasz ten sposób efektywność i dokładność swojej pracy i oszczędzasz czas, potrzebny na zrealizowanie całej pracy.

Specyfikacja RUIDE RNS

parametry.jpg
N PURPLE MK2.jpg
slajd.jpg
bottom of page