RUIDE TOTA STATION RCS-.jpg

Poznaj tachimetry RUIDE Seria RCS

chechy_ts.jpg
RCS
RCS

press to zoom
RCS
RCS

press to zoom
RCS
RCS

press to zoom
RCS
RCS

press to zoom
1/4

RDM4 DIS.TECH

RDM4 od Dis.Tech to 3 generacji system do pomiaru odległości, pozwalający na szybszy i dokładniejszy pomiar. 400 metrów w trybie bezlustrowym, nawet w 0.3 sekundy i 4 km z użyciem pryzmatu, z dokładnością 2mm+2ppm.

Wielo-osiowy System Kompensacji

W celu kompensacji fizycznej, dwu-osiowy kompensator   wykrywa wszelkie drobne ruchy pęcherzyka elektronicznej libelli i dokonuje stosownej kompensacji w osi poziomej i pionowej.
W przypadku kompensacji cyfrowej przyjęto unikalny algorytm eliminujący poziomy błąd kolimacji i błąd indeksu pionowego.

„Szybki Czerwony Przycisk”

Szybki czerwony przycisk, umieszczony jest na bocznej ścianie, w pobliżu śruby ruchu leniwego od koła poziomego. Bez patrzenia na ekran i znajdowania odpowiedniego klawisza na klawiaturze, „Czerwony Przycisk” umożliwia wyzwolenie szybkiego pomiaru odległości, w następnej sekundzie po wycelowaniu na mierzony obiekt. Dzięki niemu unikasz możliwego drgania w kierunku poziomym, które może się zdarzyć po naciśnięciu przycisku z klawiatury.

Wbudowane Diody Tyczenia

Seria RCS w standardzie zawiera wbudowane diody tyczenia znajdujące się na lunecie. Dzięki migającym zmieniającym się kolorom diod, pomiarowy dużo szybciej „wchodzi” w oś instrumentu, co znacznie przyspiesza tyczenie.
Dodatkowo w tachimetrze RCS, możliwe jest włączenie na stałe plamki lasera, co ułatwia tyczenie np. budynków. Dzięki temu nie musisz pomiarowemu komunikować przez radio lub prze komórkę, gdzie ma wbić gwóźdź na ławie. Miejsce to wskaże precyzyjnie plamka lasera.

guide light.webp

ATMOSense

Jedna z najbardziej unikalnych cech tachimetrów RUIDE. Mały czujnik ukryty pod klawiaturą może wykryć temperaturę otoczenia i ciśnienie powietrza, a następnie automatycznie obliczyć wartość PPM i skorygować wynik odległości w czasie rzeczywistym.

Przenoszenie danych bez kabli

RUIDE RCS to niezwykle wygodna wymiana danych. Aby przenieść dane z lub do komputera czy kontrolera nie potrzebujesz żadnych kabli i sterowników. W trakcie importu tachimetrii do popularnych programów takich jak Winkalk czy C-Geo, możesz zapomnieć o ustawianiu skomplikowanych parametrów transmisji. Wystarczy kilka kliknięć aby po paru sekundach, dnae tachimetryczne znalazły się w twoim programie.

Wytycz cały budynek z jednego stanowiska

bez konieczności

przestawiania instrumentu

Pracując z tachimetrem RUIDE RCS, możesz wytyczyć wszystkie niezbędne elementy budynku oraz przenieść wszystkie osie na ławice, z jednego stanowiska, bez konieczności wielokrotnego przestawiania instrumentu. Dzięki odpowiednim i jednocześnie prostym w użyciu programom, szybko i precyzyjnie odnajdziesz miejsce przecięcia osi ściany z ławicą, nawet gdy nie jest ona równoległa do ściany budynku. Zwiększasz ten sposób efektywność i dokładność swojej pracy i oszczędzasz czas, potrzebny na zrealizowanie całej pracy.

DENSEBALL SHAFT-.png

Solidny sposób ułożyskowania

   Zarówno na osi poziomej jak i pionowej, osadzono gęsto ponad 10 kul, co sprawia, że RCS obraca się wyjątkowo płynnie, gładko i stabilnie. Zapewnia to również większą dokładność pomiaru kąta.   Zmniejsza to również w sposób zasadniczy ryzyko zakleszczenia, jeśli stacja napotka gwałtowny wstrząs lub wibracje.

os.jpg

Specyfikacja RUIDE Seria RCS

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Obejrzyj próbkę możliwości tachimetru, na poniższym filmie.