top of page

W ofercie Art-Geo znajdziesz wiele modeli kontrolerów / rejestratorów / komputerów polowych.

W zalezności od twoich potrzeb mogą byc one wyposażone w system operacyjny  Android lub Windows 10.

UT12P

opis.png

Szybki procesor Snapdragon

UT12P wyposażony jest w szybki procesor Qualcomm MSM8953 Octa-Core, 2.2GHz i system operacyjny Android 10.

Ekran 6'' o wysokiej rozdzielczości

6-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1080 oraz wysoki poziom podświetlenia 450 nitów powodują, że ekran jest wyraźny i czytelny nawet w ostrym słońcu.

Długi czas pracy

UT12P zasilany jest przez wymienną baterię o pojemności aż 8000 mAh. Gwarantuje to cały dzień pracy bez konieczności doładowywania. W zestawie z kontrolerem znajduje sie szybka ładowarka typu Quick-charge 3.0.

Dual SIM 4G LTE

UT12P obsługuje dwie karty Nano SIM z 4G/LTE. Podwójny modem to wygoda i elastyczność w trakcie pracy, zawsze i wszędzie.

Rugged Desing

UT12P to urządzenie stworzone do pracy w trudnych terenowych warunkach. Mocna i wytrzymała obudowa, nie tylko dobrze wygląda ale jest również ergonomiczna, a przy tym spełnia normę IP68 oraz surowe normy MIL-STD-810G MIL-STD-461F. Zastosowanie klawiszy funkcyjnych dodatkowo ułatwia pracę. Dzięki nim, można np. wyzwolić pomiar punktu.

Wewnętrzny odbiornik GNSS

UT12P wyposażony jest w wewnętrzny odbiornik GNSS, który można wykorzystać przy zgrubnych pomiarach GIS, bez potrzeby łączenia się z zewnętrznym precyzyjnym odbiornikiem.

Specyfikacja techniczna
UT12Pspec.jpg

UT32

UT32art.jpg

UT32 to pancerny tablet do zadań specjalnych

  • Parametry najwyższej klasy

UT32 wyposazony jest w 8-rdzeniowy procesor 2.2 Ghz od Qualcomm Snapdragon (amerykański lider procesorów przeznaczonych do urządzeń mobilnych) oraz system operacyjny Android 10.

  • Ekran wysokiej jakości

Urządzenie wyposażonej jest w duży ekran o przekątnej 8'' o rozdzielczości 1280 x 800 z podświetleniem 400 nitów, czytelny w ostrym słońcu.

  • Długi czas pracy

Dzięki potężnej wyminnej baterii o pojemności aż 8200 mAh użytkownik ma gwarancję mozliwości długiej pracy bez konieczności ładowania. Zaś system "Quick Charge 3.0 zapewnia ładowanie w ekspresowym tempie.

  • Wewnętrzny moduł GNSS

Wbudowany wewnętrzny moduł GNSS wspiera obsługę konstelacji GPS, GLONASS, BDS i GALILEO. Na potrzeby pomiarów GiS można też podłączyć zewnętrzną antenę.

  • Pojemny dysk

UT32 w standardzie wyposazony jest w duży dysk o pojemności 64 GB. Dodatkowo pamięć wewnętrzną można rozszerzyć stosując kartę o pojemności do 128 GB.

  • Rugged Desing

UT32 to mocne urządzenie stworzone do pracy w trudnych warunkach. Posiada ono m.in. certyfikat IP67 oraz MIL-STD-810G.

Specyfikacja techniczna
parametry ut32.jpg
Phablety z serii WP z systemem Android

   Seria WP to pancerne urządzenia typu rugged, spełniające normę IP68 (wodo i pyło-szczelność), stworzone do pracy w ciężkich terenowych warunkach.

   Pracują on pod kontrolą systemu Android i czerpią energię z akumulatora o pojemności 8000 - 10000 mAh, ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania. Oznacza to, że po połączeniu go z odbiornikiem GNSS, zasilania spokojnie wystarczy na cały dzień pracy, bez konieczności doładowywania.

   Cały design serii WP skupia się na jego prostocie. Duży i wyraźny ekran zapewnia wygodę pracy. Wzmocniona obudowa, z aluminiowymi wstawkami oraz gumowe osłony portów, doskonale chronią elementy wewnętrzne.

   Urządzenie wyposażone jest w port USB typu "C" co oznacza, że kabel do ładowania, można podłączyć dowolną stroną. Tryb OTG pozwala na podłączenie pendriva i bezpośrednie przenoszenie danych.

WP17.png
RT1.png
WP16_both.png
Zestawienie i parametry dostępnych kontrolerów
parametry kontrolerów Art-Geo_s1.jpg
bottom of page