© 2010 - 2019. Art-Geo.  Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości tego serwisu w całości lub części, bez zgody autora zabronine.

     Po wielkim sukcesie odbiornika RUIDE R90-T i fantastycznym przyjęciu na Polskim rynku zestawu RUIDE NOVA R6, przyszedł czas na przedstawienie Państwu kolejnego odbiornika RUIDE "METEOR", oznaczonego symbolem S680P. 

    Nowy odbiornik to nasza oferta dla geodetów i geodetek poszukujących sprawdzonych rozwiązań (płyta główna od Trimble), ergonomii i wygody pracy na najwyższym poziomie, przy zachowaniu bardzo przystępnej ceny.

    Niech nikogo nie zwiodą niewielkie rozmiary sprzętu (11x11x4 cm) i piórkowa niemalże waga (540 gram razem z wbudowaną baterią). METEOR to pełnowartościowy, precyzyjny odbiornik GNSS, umożliwiający pracę w trybie RTK lub RTN, obsługujacy wszystkie konstelacje, m. in.: GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, QZSS, SBAS.

Linux - Wewnętrzny system operacyjny odbiornika

Nowa generacja systemu operacyjnego Linux znacznie poprawia wydajność pracy w trybie RTK. Unikalny mechanizm przetwarzania danych, który pozwala w czasie rzeczywistym na udzielanie odpowiedzi na wiele komend jednocześnie,  zapewnia stabilniejszą i szybszą pracę. Oprócz tego, że stabilność systemu jest dużo wyższa, praca może być jeszcze dłuższa i niezakłócona.

 

WEB SERVER

Wystarczy, że weźmiesz do ręki dowolny smartfon, tablet czy komputer PC i możesz połączyć się przez Wi-Fi z odbiornikiem METEOR. Wykorzystując naszą nową platformę WebServer, możesz bez użycia kontrolera w kompletny sposób zarządzać odbiornikiem. Możesz szybko sprawdzić i zmienić tryb pracy odbiornika, sprawdzać bieżący układ satelitów, ustawić parametry połączenia ze stacją referencyjną, dowiedzieć się jaki jest stan baterii, etc.

Zapis i przechowywanie danych

METEOR wyposażony jest w 8GB wewnętrznej pamięci. Użytkownik ma możliwość przenoszenia surowych obserwacji z wewnętrznej pamięci odbiornika bezpośrednio na pendrive, lub pobrania ich bezprzewodowo. Wsparcie dla formatów STH i RINEX, surowe dane mogą być zapisywane z częstotliwością do 20Hz. W przypadku gdy pamięć odbiornika zostaje zapełniona, następuje automatyczne czyszczenie najstarszych danych.

Przenoszenie danych bez kabli - Chmura, Wi-Fi, Bluetooth

Wygodna wymiana danych, to przyjemniejsza praca i oszczędność czasu. Aby przenieść dane z lub do komputera czy kontrolera nie potrzebujesz żadnych kabli i sterowników. Jeszcze będąc w terenie, możesz zapisać wszystkie swoje dane w chmurze, wysłać je mailem, etc., a Twoi współpracownicy mają do nich natychmiastowy dostęp.

Jeśli nie posiadasz własnej przestrzeni dyskowej w chmurze, możesz skorzystać z naszego serwera. Nie przejmujesz się przypadkową utratą danych, gdyż kopia zapasowa znajduje się na naszym serwerze i u Ciebie w biurze.

Specyfikacja i parametry odbiornika RUIDE METEOR S680P

Możliwości odbiornika METEOR S680P - zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu

- GALERIA RUIDE METEOR S680P -